יום חמישי, 4 באוגוסט 2011

טנקים בחוצות ירושלים דליטא, או איך מתמודדים עם חניה לא חוקית בווילנה...ארטורס זואוקס, ראש העירייה הצעיר (בן 43) והנמרץ של וילנה, בירת ליטא (עיר יפה, חבל על הזמן), מאס בבריונים שמחנים את המרצדסים שלהם בניגוד לחוק. ברוח חזון הנביאים של 'וְכִתְּתוּ חַרְבוֹתָם לְאִתִּים וַחֲנִיתוֹתֵיהֶם לְמַזְמֵרוֹת', הוא החליט ללמד אותם לקח שלא ישכחו...כאן ההודעה הרשמית של עיריית וילנה.

בקרוב אצלנו: רון חולדאי מפציץ ב-F15 ג'יפים שחונים על המדרכות.

(תודה לרמי נוידרפר)

בעלי התוספות

כתב לי יחיאל:

in the background of the street on which the tank rode over the mercedes,is the famous cathedral of vilne, (actually vilne had no cathedral,but vilnius does). the film shows the famous Moses in the niche on the outside wall which stimulates zalman schneur to write one of the most compelling sections in his epic poem vilne.


עדכונים מהשטח

לא יאומן אבל ידידנו ראש העיר זכה בפרס האיג-נובל (Ig® Nobel Prize) לשלום 2011. פרס שמוענק בכל שנה באוניברסיטת הרווארד למחקרים הכי אידיוטיים שנערכו בכל תחומי המדע. הטקס נערך ב-29 בספטמבר 2011.
מזל טוב!
2 comments:

  1. עם כזה התנהגות-
    מסתמא הוא צאצא של מתנגד שהתנצר

    השבמחק
  2. חוליגאן. אני מקווה שזה לא ברוח מלחמת האזרחים נגד הטייקונים.

    השבמחק

הזינו את תגובתכם בחלון התגובות. אחר כך פתחו את הלשונית "הגב כ:", לחצו על "שם / כתובת אתר' ורשמו את שמכם (אין צורך למלא את 'כתובת אתר'). נא רשמו שם אמיתי (מה יש להסתיר?) או כינוי, והימנעו, ככל שניתן, מ'אנונימי'. לבקשה 'הוכח שאינך רובוט' הקליקו על העיגול ואז 'פרסם' – זהו.

מגיבים שאינם מצליחים להעלות את תגובתם מוזמנים לכתוב אליי ישירות ואני אפרסם את דבריהם.

תגובות שאינן מכבדות את בעליהן ואינן תורמות לדיון – תוסרנה.