יום שני, 14 בנובמבר 2011

שלטים מקומיים / הראש היהודי, או המיטה ואתה

צילם וכתב איתמר וכסלר

המיטות של שאשה, רחוב אבו-חצירא 9, פרדס כץ, ספטמבר 2011

בפרדס כץ אי אפשר לפספס את השלט הוותיק של שאשה, שקשור לפיקוס ליד החנות עוד מאז שלטלפונים היתה ספרה אחת פחות. רחוב אבו-חצירא הוא נתיב סואן המקשר את אזור התעשייה של בני ברק עם רחוב ז'בוטינסקי, ושאשה דואג להפנות את תשומת לבם של הנהגים לפטנט המיוחד שלו.

השלט שלו מבשר לך שאפילו לא תצטרך לצאת מהאוטו, כי יש לו מיטה מיוחדת במינה, שנכנסת ברכב הפרטי שלך. לפי מצב הפחחות של השלט דווקא נראה לי שאיזה רכב פרטי נכנס בשאשה בצד, ולא עזר לו גם הבס"ד.

אבל אתה הרי לא תעמוד בפני הפיתוי, ואחרי ששאשה יצליח לדחוף לך את המיטה לאוטו, תצטרך אולי להצטמצם קצת, אבל תחסוך את המוביל, ועם חיסכון של מאה שקלים אפילו תסכים שלמיטה החדשה של הילד יקראו בונג'ו.

6 תגובות:

 1. לא הבנתי את העוקץ בכל הקטע. קושי בהבנה שלי?!

  השבמחק
 2. אז אולי תואיל בטובך להסביר לקשה הבנה שכמוני, מה משעשע במיטה הנבנית כמו 'לגו', ולכן גם אפשר להכניסה לתוך רכב?

  השבמחק
  תשובות
  1. קונה מרוצה|אחלה מיטות רכשתי 3 מיטות נוער פלוס מזרונים וכולנו מרוצים

   מחק
 3. המיטות של שאשא באזור בני ברק פרדס כץ כיפיות ביותר בימים שחוזרים מהעבודה והדבר היחיד שרוצים הוא להיכנס למיטה..אין עליהם פשוט ממליצה בחום לכולם!!

  השבמחק
 4. אני רכשתי ממנו ויכול להגיד שעשיתי טעות גדולה!
  העץ פגום ומלא תיקוני שפכטל נראים לעין, צביעה לא אחידה, הרכבה עקומה ולא סימטרית, התחייב לסיום תוך שבוע וחצי ומשך אותי יותר מחודש וחצי
  לא ממליץ בכלל!!

  השבמחק

הזינו את תגובתכם בחלון התגובות. אחר כך פתחו את הלשונית "הגב כ:", לחצו על "שם / כתובת אתר' ורשמו את שמכם (אין צורך למלא את 'כתובת אתר'). נא רשמו שם אמיתי (מה יש להסתיר?) או כינוי, והימנעו, ככל שניתן, מ'אנונימי'. לבקשה 'הוכח שאינך רובוט' הקליקו על העיגול – זהו.

מגיבים שאינם מצליחים להעלות את תגובתם מוזמנים לכתוב אליי ישירות ואני אפרסם את דבריהם.

תגובות שאינן מכבדות את בעליהן ואינן תורמות לדיון – תוסרנה.