יום שישי, 4 באפריל 2014

איזה כיף, יש חוֹקֶן כשר!

חוקֶן זה דבר לא נעים – כל אחד יודע. אבל לפעמים אין בררה ואדם מישראל נזקק לנקות את בני-מעיו.

מה שבלי ספק עשוי להמתיק מעט את אי-הנעימות הכרוכה בכך הוא 'החוקן הכשר', ובמיוחד אם הוא נהנה מכשרות כפולה: גם הכשר הרבנות הראשית של ראשון לציון וגם ההכשר הבד"צי המחמיר של חוג חתם סופר. ממש למהדרין מן המהדרין!

חובבי הכשרות הביזארית ישמחו לצרף את הכשרות הזו למערך ההכשרים לנייר טואלט, שתואר כבר בעונ"ש, בפוסט הנודע לתהילה 'בעקבות הנייר הקדוש: נייר טואלט כשר למהדרין'.

מה שמטריד, במיוחד בימים אלה של קודם הפסח ובטרם יפרוץ טירוף הכשרוּת, הוא מדוע עדיין אין חוקן כשר לפסח?תודה לד"ר מאיר רוטנברג

7 תגובות:

 1. tfאכן כשרות מונחת
  סוף-סוף גם בתחת
  עתה אשב בנחת
  אוציא כשרות פורחת

  עת הכשרות מוכחת
  כל השאר קדחת
  באה להכשר עתו
  כשר בבואו ובצאתו

  עתה הרב אישר
  שהנפלט כשר
  יבוא על דעתו
  ויאכל צאן מרעיתו

  השבמחק
 2. עוד יותר אנונימי4 באפריל 2014 בשעה 9:58

  אני לא מבין על סמך מה אתה טוען שחוקן זה דבר לא נעים. החוקן מככב בספרות המערב כחלק משגרת יומם הנעימה של רבים וטובים (מולייר ואחרים).

  השבמחק
 3. ב"ה יתברך שמו לעד
  צאו וראו גדולתו של בורא עולם - העניק לבני האדם ישבן, המכונה גם "שת", "אחוריים" ו"ישבן". מה היו בני אנוש-יהודים כשרים כגויים ערלים- עושים בלעדי אביזר זה המתיישב על אסלה שהומצאה לצרכיו של האדם באשר הוא אדם עושה? עושה במכנסיו וטוב שלא כך הדבר. יש כאלה העושים באתר זה משכב זכור (ע"פ אותו אסיר לשעבר מסיעת ש"ס בכנסת ישראל), מעשה האסור על פי כתבי הקוידש אבל ה' יתברך מעלים עין והיום, 5774 שנים לאחר הבריאה תנועת הגאים הולכת ותופסת מקומה ומסתבר למרבה הפלא שגם לאותו זמר בבריטניה הגדולה, אלטוןו ג'והן קורא לו, יש שימוש נוסף לאתר זה בגופו מלבד ישיבה ליד פסנתר בו הוא מרויח את לחמו בכבוד.

  השבמחק
 4. חוקן זה סוג של יציאת מצריים ...

  השבמחק
 5. חוליו הביישן8 באפריל 2014 בשעה 22:44

  סורו בורים מעם ד' אמותיי!

  והלא ברור וידוע שאין בכשרות החוקן, כי אם מלכתחילה בלבד. אמנם בדיעבד, אם הזריק מחוקן שאינו כשר - יצא....

  השבמחק
 6. סוף סוף החרדים יכולים לעשות חוקן!
  שנים היתה עצירות....

  השבמחק
 7. האם יש אסלה כשרה?

  השבמחק

הזינו את תגובתכם בחלון התגובות. אחר כך פתחו את הלשונית "הגב כ:", לחצו על "שם / כתובת אתר' ורשמו את שמכם (אין צורך למלא את 'כתובת אתר'). נא רשמו שם אמיתי (מה יש להסתיר?) או כינוי, והימנעו, ככל שניתן, מ'אנונימי'. לבקשה 'הוכח שאינך רובוט' הקליקו על העיגול – זהו.

מגיבים שאינם מצליחים להעלות את תגובתם מוזמנים לכתוב אליי ישירות ואני אפרסם את דבריהם.

תגובות שאינן מכבדות את בעליהן ואינן תורמות לדיון – תוסרנה.