יום ראשון, 18 בנובמבר 2012

פרנסות של יהודים: דרכה של עדינה אור אל פסגת המיסטיקה



בימים קשים אלה של מתח וחרדה אין בררה אלא לשוב ולהתכנס תחת כנפיה המנחמות של המיסטיקה העברית.

אחרי שהצגנו במדור זה את 'הפתיחה הצוענית' של חנה מילר והמומחים להוצאת עין הרע באמצעות עופרת ('מבצע עופרת יצוקה'); את עדי יחזקאל, שמשוחחת עם המלאך רפאל; את אהובה שעשוע, המתקשרת של המדינה ועוד שאר שרלטנים, הגיע גם תורה של עדינה אור מחיפה – ה'פראפסיכולוגית מדיום' (ותודה לרמי נוידרפר על ההפניה).

עדינה איננה סתם מתקשרת עם העולם שמעבר (למרות שגם זה נכלל ברזוּמֶה שלה), והיא בטח לא סתם מכשפה שתעבוד עליכם בעיניים. מדובר במישהי ש'מצליחה להפתיע גם את הספקנים', ובכלל נמצאת במקום אחר לגמרי  'מקום של כבוד בפסגת המיסטיקה בישראל ובעולם'.

עדינה מתמחה בכישופים חזקים מכאן ובקירוב לבבות מכאן. עדינה עובדת עם הסלבס. בגלרית התמונות שיש באתר שלה היא מצולמת עם גדולי האומה  מדובי גל ורבקה מיכאלי, עבור ב'פרידמן' ו'קיציס', וכלה ב'שמעון בוסקילה' ו'סיון מהישרדות'. בקיצור, פנייה לעדינה אור היא לא פחות מ'דרך חיים'.

עדינה גם לא תייבש אתכם בשעתכם הקשה. מענה טלפוני מובטח בתוך שעה (ולהכין כרטיס אשראי, בבקשה), עם סיכויי חיזוי של תשעים אחוז! אפוא יש עוד דברים כאלה?


והכי חשוב, יש לה השכלה אקדמית. היא למדה קבלה אצל הרב ברג בלוס אנג'לס, התמחתה בשמנים בסמינר הקיבוצים (באישור המל"ג?) והיא בעלת 'מאסטר בצבעים' (!).

מעניין באיזו אוניברסיטה או מכללה אפשר לעשות התמחות בשמנים ותואר שני בצבעים, ומה זה בדיוק אומר, אבל את סיון מ'הישרדות' זה כנראה לא מטריד. ככלות הכל, עדינה אור היא-היא שחזתה 'בשידור חי'  תחזיקו חזק  את השלום עם ירדן! היא ולא אחרת חשפה את הריונה של אשתו של נתי רביץ! ובנוסף גם חזתה הצלחה בקריירה של רבקה מיכאלי (האמת, את זה אפילו אני יכול לחזות, גם בלי מאסטר בצבעים)  ובכל אלה, 'כמו תמיד צדקה בגדול'!





7 תגובות:

 1. שמע, תגיד מה שתגיד, אבל את הפוסט הזה היא ממש לא חזתה.

  השבמחק
 2. הנה לך התמחות בשמנים
  בבלי סנהדרין קא ע"א: "תנו רבנן: שרי שמן ושרי ביצים. מותרין לשאול בהן, אלא מפני שמכזבין. לוחשין על שמן שבכלי ואין לוחשין על שמן שביד. לפיכך סכין משמן שביד ואין סכין משמן שבכלי".

  השבמחק
 3. שלמה טיקוצינסקייום שישי, 23 נובמבר, 2012

  היא מבטלת קללות וגידופים, כולל הפוסט הזה.

  השבמחק
 4. שלמה טיקוצינסקייום שישי, 23 נובמבר, 2012

  "היא מפתיעה גם את כל הספקנים".
  אומרים שמי שאינו מאמין בכישוף - הכישוף לא מזיק לו. אבל.. אמא'לה... אומרים שהכישוף שלה מזיק גם למי שלא מאמין בכישופים...

  השבמחק
 5. פרופ' אסף הנכבד,
  המאסטר שלך ואף עבודת הדוקטור שלך, שתיהן בשחור לבן. שלה בצבע. אדוני צבעים.
  ובעוד אתה התמקדת ברזים של החסידות, היא הלכה על השמנים.
  אתה גרפת את פרס בהט, בעוד היא בהתה בבדולח.
  אתה מעדיף את מוצרט ינוקא, והיא את פרחי בך. אחלה הרכב.
  אני לא רואה שום הבדל.
  אני רואה שום.
  בברכה, גלעד מלצר (ד"ר לפענוח רשימת קניות וריחות גוף)

  השבמחק
  תשובות
  1. ועל זה אומר (בוכה?) הנביא: 'הצרי אין בגלעד, אם רופא אין שם?'
   בכל זאת נותרו כמה הבדלים. למשל, אני לא חזיתי את השלום עם ירדן בשידור חי והיא כן.
   אני לא שרדתי את 'הישרדות, והיא כן.
   חוץ משני אלה - הכל דומה.

   מחק
 6. שאלו פעם חסיד שביקר את הרבי שלו, מה הרשים אותך ביותר בביקורך ? החסיד השיב, הפנים של הרבי בזמן העברת הפדיונות מהשולחן שלו לארנקו, הם לא נעו ולא זזו ובשלוות נפש הועבר הכסף לארנק של הרבי, בספור הזה נזכרתי שראיתי את הבעות הפנים של הנשים הידעוניות בתמונות שלהן, אף רבי לא היה מתבייש בהבעת פנים כה שלווה כמו הנשים במאמר. השאלה היא רק, מה אומר החוק על הרמאויות מהסוג הזה ?

  השבמחק

הזינו את תגובתכם בחלון התגובות. אחר כך פתחו את הלשונית 'הגב בתור:', לחצו על 'שם / כתובת אתר' ורשמו את שמכם (אין צורך למלא 'כתובת אתר'). נא רשמו שם אמיתי (מה יש להסתיר?) או כינוי, והימנעו, ככל שניתן, מ'אנונימי' אם לא הצלחתם להתגבר על הבעיה – רשמו את השם בתוך התגובה.
לבקשה 'הוכח שאינך רובוט' הקליקו על העיגול ואז 'פרסם' – זהו.
מגיבים שאינם מצליחים להעלות את תגובתם מוזמנים לכתוב אליי ישירות ואני אפרסם את דבריהם.
תגובות לפוסטים ישנים מועברות לאישור ולפיכך ייתכן שיהוי בפרסומן.
תגובות שאינן מכבדות את בעליהן ואינן תורמות לדיון – תוסרנה.