יום רביעי, 22 בפברואר 2012

איזה כיף להיות חרדי: הרבנית לאה קוק מפרישה חלה


הרבנית לאה קוק מטבריה היא מחזירה בתשובה אנרגטית וידועה. סרט תיעודי בשם 'התיקון' (2002) עקב אחרי פעילותה במשך שנתיים והציג את פעילותה התזזיתית במלוא היקפה.

הסרטון שמובא כאן, שבו מקיימת הרבנית קוק (ראשי תיבות: קודש קודשים! ראו באיור למעלה) טקס הפרשת חלה נגדה-נא כל מעריצותיה, עלה לרשת כבר לפני שנה, אבל כמו בבדיחה הידועה לי זה נודע רק עכשיו...

(אגב, הבדיחה הידועה היא על גוי שיצא מכנסייה וסטר על לחיו של יהודי שעבר במקרה במקום. כששאל היהודי ההמום את הגוי מדוע הכה אותו, ענה הגוי: 'בגלל שצלבתם את ישו'. 'אבל זה היה לפני אלפיים שנה'  התמרמר היהודי. 'נכון'  ענה הגוי  'אבל אני שמעתי את זה רק עכשיו').

אז נכון שמגיע לנו עונ"ש, אבל לא חייבים להתענות בסרטון הזה עד סופו.

מספיק לראות את ריטואל ה'לשם מצווה' (בערך בתזמון 03:10)  ללחוץ כאן!  וממילא תשאלו את נפשכם למות מרוב צחוק, בכי או בושה.

כאן הסרט במלואו:
(תודה לנחי אברהם)


4 תגובות:

 1. הראפרית הקדושה הראשונה. אני חושב שמצאתי את הסדרה האהובה החדשה

  השבמחק
 2. אני חושב שגם לחרדים מגיע מספר ימי כיף בשנה, במיוחד לאמהות שעובדות כל השנה ומגיע להן להתפנק מעט.

  השבמחק
 3. זה לא יפה לרדת עליה

  השבמחק
 4. הרבנית הזה קדושת עליון היא מוסרת נפשה עבור עם ישראל ללא שום אינטרס היא לא לוקחת פרוטה עבור הרצאותיה הילדה שלי חלתה במחלה ונסעתי בעצת חברותי לרבנית והרבנית בירכה ותוך שבוע הכל נעלם ולרופאים לא היו הסברים הם אמרו שזה נס גלוי בקיצור אני מעריצה שלה מתה עליה הרבנית את האמא של עם ישראל

  השבמחק

הזינו את תגובתכם בחלון התגובות. אחר כך פתחו את הלשונית "הגב כ:", לחצו על "שם / כתובת אתר' ורשמו את שמכם (אין צורך למלא את 'כתובת אתר'). נא רשמו שם אמיתי (מה יש להסתיר?) או כינוי, והימנעו, ככל שניתן, מ'אנונימי'. לבקשה 'הוכח שאינך רובוט' הקליקו על העיגול – זהו.

מגיבים שאינם מצליחים להעלות את תגובתם מוזמנים לכתוב אליי ישירות ואני אפרסם את דבריהם.

תגובות שאינן מכבדות את בעליהן ואינן תורמות לדיון – תוסרנה.