יום חמישי, 31 במרץ 2011

כמה דולרים שווה דולר?


מאז שנת 1986 חילק הרבי מליובאוויץ' אלפי דולרים לצדקה, אבל רק הפראיירים נתנו אותם לצדקה. רוב המקבלים, כנראה, שמרו עליהם בבית כמזכרת וכסגולה למשהו (הרבי אמר שצריך לתת את הדולרים או את תמורתם לצדקה). בדיעבד מתברר שזו היתה גם השקעה לא רעה.כל השטרות אותנטיים ומתוארכים. 
והמחיר? רק 126 דולר!

מתנה נפלאה לחגים. והמשלוח – חינם!


כדאי לציין שזהו ממש מחיר מבצע. לפני שלוש שנים מכרו 'משיחיסטים' דולר אחד במחיר מופקע של 4,000 ₪


ואם במקרה קיבלתם פעם דולרים מהרבי יש סיכוי טוב שגם תוכלו לאתר את עצמכם בארכיון התמונות הענק של חב"ד, כ-30,000 תמונות ממוינות לפי שם ולפי תאריך ועוד קטגוריות מתקדמות:

בימי מלחמת העולם סאטמאר-ליובאוויץ' הופצו בחוצות ויליאמסבורג התמונות האלה, שבהן נותן הרבי דולרים לנשים. את התמונות הללו לא תמצאו בין אלפי התמונות שבארכיון חב"ד...
2 comments:

  1. בלוג מרתק. יהיה מעניין לקרוא עוד על מלחמת העולם בין חב"ד לסאטמר.
    תודה הרבה!

    השבמחק
  2. I'm not sure what your implying with your last sentence but I just checked the link your supplying and found that there was pictures galore from women getting dollars..

    השבמחק

הזינו את תגובתכם בחלון התגובות. אחר כך פתחו את הלשונית "הגב כ:", לחצו על "שם / כתובת אתר' ורשמו את שמכם (אין צורך למלא את 'כתובת אתר'). נא רשמו שם אמיתי (מה יש להסתיר?) או כינוי, והימנעו, ככל שניתן, מ'אנונימי'. לבקשה 'הוכח שאינך רובוט' הקליקו על העיגול ואז 'פרסם' – זהו.
מגיבים שאינם מצליחים להעלות את תגובתם מוזמנים לכתוב אליי ישירות ואני אפרסם את דבריהם.
תגובות לפוסטים ישנים מועברות לאישור ולפיכך ייתכן שיהוי בפרסומן.
תגובות שאינן מכבדות את בעליהן ואינן תורמות לדיון – תוסרנה.