יום רביעי, 2 במאי 2012

פרנסות של יהודים: פתוח כשפתוח וצ'ק של הרביאת המודעה החביבה הזו צילמתי ביום ראשון ברחוב איסטרן פארקוויי שבשכונת קראון הייטס בברוקלין, מעוזה ומרכזה של תנועת חב"ד.

רוב רובם של העסקים ברחוב זה  בו כידוע עומד על תלו 'בית חיינו', בבית מס' 770 (בגימטרייה: 'בית משיח')  שייכים ליהודים חסידי חב"ד.

בעליה של חנות המשקפיים See View הוא כנראה אחד מהם. וכיוון שראשו בשמיים, עסקי העולם הזה אינם הדבר הכי חשוב בסדר יומו. ברצותו יפתח את חנותו וברצותו יסגור. אין שעות קבועות  סיפר לי דני חיטריק, שהסב את תשומת לבי לשלט  האיש פותח את החנות רק מתי שמתחשק לו...

אבל לשכן בחנות שליד זה נמאס. הוא לא אחראי וגם לא רוצה להיות סוכן המודיעין של האופטיקאי ולענות לכל הלקוחות שבאים, מוצאים דלת סגורה ורוצים לדעת מתי החנות תיפתח שוב.

נמאס לו ולכן הוא תלה מודעה על חלון חנותו שלו, לאמור: האופטיקאי שלידי פותח כל יום (חוץ משבת כמובן), אבל מתי שמתחשק לו. החנות שלו פתוחה רק כשהיא פתוחה. אני לא קשור ולא אחראי, אז בבקשה, אל תבלבלו לי את המוח בגללו.

ואם כבר קראון הייטס, הנה עוד מודעה נחמדה שצילמתי שם.

למישהו יש במקרה צ'ק של הרבי?2 תגובות:

  1. יש כמה וכמה אנשים שקיבלו צ'קים מהרבי, בהם נכרכו סיפורי ניסים ונפלאות.
    על מה הרעש?

    השבמחק

הזינו את תגובתכם בחלון התגובות. אחר כך פתחו את הלשונית 'הגב בתור:', לחצו על 'שם / כתובת אתר' ורשמו את שמכם (אין צורך למלא 'כתובת אתר'). נא רשמו שם אמיתי (מה יש להסתיר?) או כינוי, והימנעו, ככל שניתן, מ'אנונימי' אם לא הצלחתם להתגבר על הבעיה – רשמו את השם בתוך התגובה.
לבקשה 'הוכח שאינך רובוט' הקליקו על העיגול ואז 'פרסם' – זהו.
מגיבים שאינם מצליחים להעלות את תגובתם מוזמנים לכתוב אליי ישירות ואני אפרסם את דבריהם.
תגובות לפוסטים ישנים מועברות לאישור ולפיכך ייתכן שיהוי בפרסומן.
תגובות שאינן מכבדות את בעליהן ואינן תורמות לדיון – תוסרנה.